Kiekvieną dieną įgyvendiname svajones

Vietoj vestuvių Lenkijoje
Vestuvės užsienyje?

Birželio 18 2020 | Aktualijos

Be didžiulio svečių kiekio? Tik dviese ar su savo artimaisiais? Pasakų aplinkoje kartu su medaus mėnesiu?

Vietoj vestuvių Lenkijoje - vestuvių užsienyje?

Per pastaruosius tris mėnesius daugelis „Nuotakos ir jaunikio“ kovojo su dilema, ką daryti dabartinėje situacijoje su planuojama vestuvių ceremonija ir priėmimu, kurie turėjo įvykti šiemet. Kai kurie iš jų norėjo atidėti ceremoniją, bijodami, kad, pavyzdžiui, močiutė neatvyks ir nespės surengti jos taip, kaip svajojo. Dažnai paaiškėjo, kad vėliau jau buvo paskirti susitikimai. Kai kurios jaunos poros atšaukė savo vestuves arba nusprendė surengti kuklią šventę. Ar įmanoma surengti pasakų vestuves svajonių dieną, neatskleidžiant močiutės ir nesutaupant išlaidų? Įsivaizduokite, kaip tuokiatės viename nuostabių Graikijos ar Kipro paplūdimių - Meilės saloje, Madeiroje - Amžinojo pavasario saloje arba kartu su medaus mėnesiu Zanzibaro rojuje ...

Žemesnė kaina

Organizuoti vestuves užsienyje tikrai bus pigesnis sprendimas nei puošnių vestuvių organizavimas daugeliui svečių. Dažnai per vestuves savo svečiams norime suteikti daugybę atrakcijų, kurios nėra pigiausios, ir pripažinkime, kad kartais šeima primygtinai reikalauja ką nors pakviesti, „nes taip yra tinkama“. Susituokę užsienyje, mes suteikiame galimybę susituokti norimoje kompanijoje ir tuo pačiu išlieka nepamirštama patirtis ir kartu medaus mėnuo. Taigi vienu akmeniu galite nužudyti du paukščius ir iš vieno biudžeto surengti ilgai lauktas vestuves ir medaus mėnesį.

Orų garantija

Turistinės paskirties vietos, kuriose rengiame vestuves, yra vietos, kuriose oras greičiausiai bus geras. Žinoma, kaip ir gyvenime, kartais būna saulė, kartais lyja, tačiau daugelio valandų kritulių rizika yra daug mažesnė nei Lenkijoje. Be to, gražūs vaizdai ir vitaminas D skatina laimės jausmą šiuo ypatingu metu.

saugumas

Kiekvienam nuotakui ir jaunikiui saugumas yra svarbus tiek jiems patiems, tiek artimiesiems, todėl šventė mažesnėje grupėje tikrai yra labai gera idėja. Mes žinome, kad daugelis nuotakos ir jaunikio giminaičių norėtų pamatyti ir išgirsti, kaip duodamas santuokos įžadas. Šiuolaikinių technologijų eroje paprašius organizuojame šio svarbaus įvykio internetinę transliaciją, o šeima ir draugai gali palinkėti jaunavedžiams gausiai in

Unikalus

Vestuvės užsienyje tikrai yra unikalus įvykis ir daugelis žmonių pavydi būtent tokios ceremonijos. O gal įkvėpsite ką nors, kaip ir mūsų poras? Santuokos įžadai, duoti saulėlydžio metu, vestuvių fotosesija gražiame smėlio paplūdimyje ar šventė po ceremonijos jachtoje - tai tik keletas iš daugybės nuostabių galimybių.

O svečiai ir liudytojai?

Kai kurie nuotaka ir jaunikis nusprendžia savo vestuvių svečius išvežti į užsienį savo lėšomis. Tačiau dažniau mes skatiname nuotaką ir jaunikį pasiūlyti savo draugams ir šeimos nariams bendrą atostogų kelionę! Tokiu būdu svečiai patys moka už kelionę ir visi kartu gali mėgautis vestuvėmis užsienyje, o po to atsipalaiduoti atostogų metu. Jei nuspręsite išvykti dviese, mes pasirūpinsime Vestuvių liudytojais vietoje.

Sek savo svajones

Neverta atsisakyti savo svajonių, nes jų išsipildymas yra ranka pasiekiamas. Vestuvės užsienyje yra unikali šventė, turinti daug privalumų. Susituokimo ir atsipalaidavimo derinys yra pasiūlymas, kurio negalite atsisakyti. Mes mielai padėsime jums pasirinkti pasiūlymą, atitinkantį kiekvienos nuotakos ir jaunikio lūkesčius. Kiekvienas „Victoria Travel“ kelionių agentūros pasiūlymas yra pritaikytas pagal individualų užsakymą ir visos kelionės bei vestuvių detalės derinamos individualiai, atsižvelgiant į Nuotakos ir Jaunikio norus ir svajones. Neleiskime pandemijai sunaikinti visų planų ir norų!

Ieškokite pasiūlymo

Siųsti užklausą

užsiregistruoti

Nuomonės ir santykiai
nuo mūsų įžadų