Villas de Mer *** - Vestuvės Seišeliuose

Seišeliai pritraukia jaunavedžius smėlio paplūdimiais ir vešlia, nesugadinta augmenija, kurią galima pamatyti, be kita ko, Praslino nacionaliniame parke. Seišeliai taip pat yra malonumas narams, nes būtent ten randame didžiausią koralų atolą, o švarūs, šviesūs paplūdimiai yra puiki vieta vandens sportui ir poilsiui saulėje.

Seišeliuose galime organizuoti tiek civilines, tiek bažnytines vestuves. Tarp siūlomų vietų yra bažnyčia, paplūdimys ir atogrąžų miškų plotas.
Vestuvės SeišeliuoseĮsikūręs mieste Praslin sala, viešbutis Villas De Mer yra prie jūros; netoli yra Grand Anse paplūdimys, Anse Lazio paplūdimys ir Vallee de Mai gamtos draustinis. Taip pat netoli yra Anse Georgette paplūdimys ir Anse Volbert paplūdimys.

Objekto aprašymas:

Villas De Mer yra: baseinas lauke ir baseinas. Belaidžiu internetu galima naudotis viešose vietose (už tam tikrą mokestį). Miesto Praslino sala viešbutis. Čia yra: restoranas ir baras / ištaigingas baras. Pusryčiai įskaičiuoti į kambario kainą. Viešbučio darbuotojai gali teikti šias paslaugas: durininko paslaugos ir valiutos keitykla. Tarp viešbučio patogumų taip pat yra: kepimo grotelės, skalbimo paslaugos ir saugykla registratūroje. Automobilių stovėjimo aikštelė yra nemokama.

Kambariai:

Kambariuose yra balkonai. Tarp šių oro kondicionieriumi vėdinamų 10 svečių kamb. Villas De Mer patogumų yra: seifai. mini barai ir kavos / arbatos virimo aparatai. Visuose kambariuose yra seifai ir telefonai. Vonios kambariuose yra: bidė ir makiažo / skutimosi veidrodis. Papildomos paslaugos yra ventiliatoriai ir atidaromi langai. Be to, jei reikia, galimi šie patogumai: lygintuvai / lyginimo lentos.

Vestuvių paketą sudaro:

- Ceremonijos vietos puošyba
- Vestuvių koordinatoriaus priežiūra Seišeliuose
- Mokėjimas už vestuves užsienyje
- formalumų atlikimas biuruose Seišeliuose
- Mokestis už santuokos liudijimą ir papildomą kopiją
- 2 liudytojai (jei atvykstate vienas)
- Kelionių organizatoriaus draudimas
- Pagrindinis kelionės draudimas
- Vestuvių, galiojančių Lenkijoje, formalumų atlikimas, įskaitant „Apostille“ ex officio Seišeliuose *
- Vestuvių liudijimo išsiuntimas po „Apostille“ jūsų nurodytu adresu
* Vestuvių liudijimas galios pagal Lenkijos įstatymai turėtų apie tai pranešti registracijos biurui gyvenamojoje vietoje ir užregistruoti.

Papildomos paslaugos:
- vestuvinis tortas - 88 eurai
- užkandžiai (6 žmonėms) - 66 eurai
- šampano butelis - 76 eurai
- putojančio vyno butelis - 47 eurai
- šalti / šilti užkandžiai - 41 euras
- 40 nuotraukų + CD įrašymas - 198 eurai
- 80 nuotraukų + CD įrašymas - 275 eurai
- vaizdo įrašas - 369 eurai
- puokštė nuotakai - 89 euras
- vestuvinė puokštė nuotakai - 114 eurai
- sagutės gėlė jaunikiui - 11 eurų
- nuotakos makiažas ir kirpykla - 105 eurai

Viešbučio galerija.