Viktorija ir Adomas - nuo to viskas ir prasidėjo ...

Viktorija ir Adomas - čia viskas ir prasidėjo
Puikus mūsų nuotykis - vestuvių organizavimas užsienyje ir romantiški medaus mėnesiai prasidėjo ... nuo mūsų pačių!
{

Seniai, labai seniai (t. Y. 2006 m.) Susitikome ir tai iškart sukėlė. Pasiūlymui prireikė šešių mėnesių, o mes pradėjome planuoti nuostabias vestuves ir romantišką medaus mėnesį. Viktorija svajojo apie gražias vestuves bažnyčioje, skrydį su vestuvine suknele, užsiėmimą pilnoje iškilmingoje šventėje Maldyvų paplūdimyje ir pasivaikščiojimą po Paryžiaus nuotaką ir jaunikį. Daug iš karto, tiesa? Neįmanomas? Žinoma, galite!

Paaiškėjo, kad Lenkijoje nėra biuro, kuris galėtų suorganizuoti tokią kelionę! Neįtikėtina, tiesa? Viktorija 5 metus vadovavo savo kelionių agentūrai „Victoria Travel“. Taigi ji nusprendė priimti iššūkį ir pati suprojektuos mūsų svajonių kelionę. Tai buvo nemenkas iššūkis! Tai dirbo nuostabiai! Norėdami paragauti tik kelių puikių dalykų, buvo:

  • skrydžiai lėktuvais su nuotakos suknele
  • fotosesija paplūdimyje Maldyvuose
  • pasivaikščiojimas po Paryžių su vestuviniais kostiumais ir pasivažinėjimas iki Eifelio bokšto
  • ryklių nardymas Maldyvų safaryje
  • romantiškas fontanų pasirodymas Dubajuje su Celine Dion fone
  • ir galiausiai: nemokamas bilietas iš aviakompanijos kitai kelionei.

Tai yra tikriausia tiesa! Visą medaus mėnesio ataskaitą galite perskaityti mūsų svetainėje http://wyprawy.victoriatravel.pl/malediwy

Grįžęs į Lenkiją, mūsų biuras rūpinosi profesionaliu vestuvių užsienyje ir medaus mėnesio organizavimu. Mes tai darėme 12 metų. Surengėme daugiau nei 500 vestuvių užsienyje ir 1000 medaus mėnesių. Šiandien su malonumu ir jauduliu mes taip pat galime padėti įgyvendinti svajonę apie vestuves ir medaus mėnesį, kurią atsiminsite visą gyvenimą!

Viktorija ir Adamas Iwanowskiai

Nuomonės ir santykiai
nuo mūsų įžadų