Vestuvės Zakintose

Zakinto sala vadinama Rytų gėle. Tai laikoma žaliausia Graikijos sala. Leisdami laiką saloje, galime mėgautis kraštovaizdžio turtingumu ir susituokti vietose, kurios paimtos tiesiai iš mitų.

Kuriame yra
mūsų vestuvių paketas?

Zakynthos mieste rengiame pilietines vestuves, kuriose priesaika gali būti duota lenkų kalba. Vestuvės gali vykti, be kitų paplūdimyje, alyvmedžių giraitėje ar romantiškos laivo avarijos metu.
visiškas vestuvių ceremonijos organizavimas ir santuokos įteisinimas Lenkijoje
viešbučių, skrydžių, draudimo ir papildomų programos komponentų rezervavimas
profesionali pagalba kiekviename renginio etape
galimybė prisiekti lenkiškai
Lenkiškai kalbanti tarnyba Zakintose
renginio saugumas, kelionių organizatoriaus banko garantija ir visiškas kelionės organizavimo teisėtumas

Kodėl mes rekomenduojame tuoktis Zakintose?

 • įvairūs vestuvių paketai, pritaikyti jauniesiems
 • jokių papildomų mokesčių, susijusių su dokumentų vertimu,
 • trumpi skrydžiai.

Be poilsio saulėtuose paplūdimiuose, kviečiame apžiūrėti Zakinto miestą, gulintį ant Venecijos tvirtovės Kastro liekanų šlaitų. Aplankykite linksmą Laganas miestelį. Sporto entuziastams - Planos ir Tsilivi miesteliai, taip pat žavus ir ramus Porto Koukla miestelis.

Vestuvių paketo kaina galioja užsakius kelionės paketą „Victoria Travel“ biure.

Mes visada stengiamės patenkinti visus nuotakos ir jaunikio lūkesčius, todėl individualiai nustatome paketo apimtį ir galutinę kainą.

Vestuvių paketo kaina nuo:
1750
Euras

porai

Į kainą įskaičiuota:
 • 4 dokumentų vertimas iš lenkų į graikų (2x gimimo liudijimai, 2x pažymėjimas)
 • Naujai išleisto Vedybų įstatymo vertimas iš graikų į lenkų kalbą
 • Bet kokios konsultacijos dėl vestuvių, ceremonijos vietos, vestuvių vietos užsakymo ir tarnautojo (už atokias vietas gali būti taikomas papildomas mokestis)
 • Atsiųstas dokumentais biure ir užpildant vestuvėms reikalingas formas
 • Visi administraciniai mokesčiai ir jų mokėjimas
 • Vestuvių konsultanto pagalba, susitikimas atvykus, ceremonijos vertimas
 • Santuokos liudijimo išdavimo tvarkymas
 • 2 liudininkų surengimas, jei pora neturi savo
 • Muzikos organizavimas ceremonijai (dainas parenka pora ir siunčia agentūrai mp3 formatu)
 • Išversto vedybų įstatymo siuntimas porai registruotu laišku
Paketo kaina nuo
1750
Euras

porai

Vestuvių paketo kaina galioja rezervuojant turistinį paketą. Galutinė visos kelionės kaina, be kita ko, priklauso nuo apie valiutų kursus, skrydžio išlaidas, pasirinktą viešbutį, nuotakos ir jaunikio pasirinktas papildomas galimybes ir kt.

Kada geriausias laikas vykti į Zakynthos?
Zakinto sala kviečia jus nuo gegužės iki spalio, tačiau geriausios saulės vonių sąlygos - aukšta oro ir vandens temperatūra - yra nuo birželio iki rugsėjo. Temperatūra yra apie 30 ° C, o vandens temperatūra svyruoja nuo 22 iki 25 ° C.
Ką galite nuveikti laisvalaikiu?
Be poilsio saulėtuose paplūdimiuose, kviečiame apžiūrėti Zakinto miestą, gulintį ant Venecijos tvirtovės Kastro liekanų šlaitų. Apsilankykite linksmame Laganas miestelyje. Sporto entuziastams - Planos ir Tsilivi miesteliai, taip pat žavus ir ramus Porto Koukla miestelis.
Nuo ko pradėti?
Paskambinkite mums arba susitarkite su mūsų vestuvių koordinatoriais. Papasakokite apie savo svajonių vestuves. Mes paruošime ir išsiųsime jums jūsų svajonėms pritaikytą pasiūlymą ☎ 22 614 00 00 @ biuro@slubzagranica.pl
Kokius viešbučius siūlote?
Siūlome apsistoti kruopščiai atrinktuose viešbučiuose, skirtingomis kainomis ir standartais, pritaikytais „Nuotakos ir jaunikio“ galimybėms. Siūlome daugiau nei 50 viešbučių nuo 4 iki 5 žvaigždučių. Viešnagės metu galimi įvairūs maisto, kambarių ir papildomų paketų variantai. Savaitės viešnagės kainos, įskaitant skrydį, prasideda nuo 2000 XNUMX PLN asmeniui.
Kiek kainuoja vestuvių organizavimas Graikijoje?
Susituokti Zakintose yra vienas pigiausių variantų tuoktis užsienyje. Vestuvių paketo kaina prasideda nuo 1650 eurų jauniesiems. Tai yra bendra vestuvių kaina, apimanti visus formalumus, vertimus, oficialius mokesčius ir kt. Nuotaka ir jaunikis, žinoma, taip pat gali išplėsti paketą su kitomis paslaugomis, tokiomis kaip papildomos dekoracijos, kirpykla, vizažistas, vaizdo įrašai ir kt. daugybė kitų paslaugų. Savaitės „viskas įskaičiuota“ tipo viešnagės kaina su skrydžiais prasideda nuo maždaug 2.000 4 PLN asmeniui - 5-XNUMX * viešbutyje!

Nuomonės ir santykiai
nuo mūsų įžadų