Vestuvės Mauricijuje - Ewelina ir Yan

vestuvės Mauricijuje 8
{

Mes surengėme šiai gražiai nuotakai ir jaunikiui vestuvės Mauricijuje ir iškilmingas vestuvių priėmimas gražiame smėlio paplūdimyje visai šeimai. Žemiau pateikiu kelionės, kurią perskaičiau nuoširdžiai, pasakojimą, o jų nuotraukos įrodo, kad tai buvo tikros vestuvės kaip iš tikros pasakos:

„Savo ruožtu norėtume jums gražiai padėkoti, kad surengėte vestuves ir vakarėlį. Viskas buvo visiškai tobula, o prisiminimai išliks mūsų širdyse visam gyvenimui - mes negalėjome priimti geresnio sprendimo renkantis biurą, vietą ir viešbutį. Viso viešnagės metu darbuotojai stengėsi, kad šis laikas mums būtų stebuklingas, o mūsų auklė buvo tiesiog nuostabi, nepaprastai maloni ir labai profesionali - jei įmanoma, prašau dar kartą padėkoti jai už mus.

Viešbutis turi nuostabią patirtį organizuojant vestuves - mums nereikėjo dėl nieko jaudintis, nes jie galvojo apie absoliučiai viską ir mes galėjome mėgautis ypatinga diena. Kalbant apie vakarienę po ceremonijos, ji taip pat buvo organizuota fenomenaliai. Be gražiai papuošto stalo paplūdimyje, šalia mūsų buvo uždegta ugnis ir pastatytos sofos su daugybe pagalvių - mes net turėjome dainuojančius padavėjus 🙂 Po vakarienės mūsų laukė dar viena staigmena, nes visas kambarys buvo papuoštas žvakėmis ir rožių žiedlapiai.

Ramia sąžine galiu visiems rekomenduoti vietą ir viešbutį, kuris yra gražus ir kuriame dirba fantastiški žmonės. Mes galėtume valandų valandas apmąstyti, kaip tai buvo fantastika, tačiau žodžių negalima apibūdinti, tu turi tai pamatyti vestuvės Mauricijuje 🙂 sveikinimai Ewelina ir Yan “.

Žemiau pateikiamos kelios nuotakos ir jaunikio mums atsiųstos nuotraukos:

Nuomonės ir santykiai
nuo mūsų įžadų