Vestuvės Zanzibare

Vestuvės egzotiškoje Tanzanijoje, Zanzibaro saloje - tai vestuvių variantas absoliučiai pasakiškame gamtovaizdyje. Medaus mėnesį praleisite saulės spinduliuose smėlėtame paplūdimyje, klausydamiesi bangų garsų turkio spalvos jūroje. Tai yra absoliučiai unikalus ir išskirtinis pasiūlymas!

Kuriame yra
mūsų vestuvių paketas?

Zanzibare organizuojame civilines vestuves paplūdimyje ir bažnyčios vestuves, kurias veda kunigas.
visiškas vestuvių ceremonijos organizavimas ir santuokos įteisinimas Lenkijoje
viešbučių, skrydžių, draudimo ir papildomų programos komponentų rezervavimas
profesionali pagalba kiekviename jūsų renginio etape
Lenkiškai kalbančios paslaugos vietoje
gausybė papildomų lankytinų vietų vietoje, iš kurių galima rinktis
renginio saugumas, kelionių organizatoriaus banko garantija ir visiškas kelionės organizavimo teisėtumas

Be pasakų vestuvių ir puikių orų garantavimo visus metus, Zanzibaras gali pasiūlyti dar daugiau!

Sala kviečia pasinaudoti daugybe aktyvaus laisvalaikio galimybių: vandens sportu, nardymu, burlenčių sportu, kelionėmis jachtomis ar tiesiog tingiu poilsiu gražiuose paplūdimiuose. Mėgėjams tyrinėti ir patirti, pavyzdžiui, keliones į Akmens miestą, prieskonių plantacijas, žvejybą su žvejais, puikią virtuvę, pilną jūros gėrybių.

Vestuvių paketo kaina galioja užsakius kelionės paketą „Victoria Travel“ biure.

Mes visada stengiamės patenkinti visus nuotakos ir jaunikio lūkesčius, todėl individualiai nustatome paketo apimtį ir galutinę kainą.

Vestuvių paketo kaina nuo:
2300
USD Dolerių

porai

Į kainą įskaičiuota:
  • vestuvių ceremonijos paplūdimyje organizavimas
  • vestuvių ceremonijos, kurią vykdo įgaliotas pareigūnas, organizavimas
  • dokumentų, reikalingų vestuvėms Lenkijoje įteisinti, paruošimas
  • dekoravimas vietinėmis gėlėmis
  • puošmena nuotakai ir jaunikiui, gėlės sagoms ir plaukams, puokštė (gėlių galima įsigyti vietoje)
  • putojančio vyno butelį
  • pervežimas iš / į viešbutį po ceremonijos
  • liudininkų organizavimas (jei reikia)
Paketo kaina nuo
2300
USD Dolerių

porai

Vestuvių paketo kaina galioja rezervuojant turistinį paketą. Galutinė visos kelionės kaina, be kita ko, priklauso nuo apie valiutų kursus, skrydžio išlaidas, pasirinktą viešbutį, nuotakos ir jaunikio pasirinktas papildomas galimybes ir kt.

Kada geriausia susituokti Zanzibare?
Zanzibaras tikrai yra karšta vieta. Pusiaujo klimatas visus metus šilta. O tai reiškia, kad vestuvių datą galima pasirinkti visiškai laisvai.
Kur gali vykti ceremonija?
Nuotaka ir jaunikis gali rinktis iš daugybės vestuvių vietų: vestuvės paplūdimyje, masajų vestuvės, romantiškos salos vestuvės, vestuvės ant prieplaukos, sodo vestuvės
Viešbučiai ir maistas
Siūlome apsistoti kruopščiai atrinktuose viešbučiuose, skirtingomis kainomis ir standartais, pritaikytais prie „Nuotakos ir jaunikio“ galimybių. Siūlome daugiau nei 30 viešbučių nuo 4 iki 5 žvaigždučių. Papasakok mums apie savo lūkesčius ir mes jums priderinsime vestuvių paketą!
Kiek kainuoja vestuvės Zanzibare?
Vestuvių paketo kaina prasideda nuo 2190 eurų jauniesiems. Tai yra bendra vestuvių kaina, padengianti visas reikalingas paslaugas ir formalumus. Žinoma - paketą galima išplėsti, pavyzdžiui, kita vestuvių vieta, dekoracijomis, kirpykla, vizažiste, vaizdo aprėptimi ir daugeliu kitų paslaugų. Savaitės „viskas įskaičiuota“ tipo viešnagės kaina, įskaitant skrydžius, prasideda nuo maždaug 6.000 XNUMX PLN nuotakai ir jaunikiui - kainos, be kita ko, priklauso nuo priklausomai nuo sezono, pasirinkto viešbučio ir kt. Kiekvieną pasiūlymą skaičiuojame atskirai.
Ar galiu priimti svečius? Kiek tai kainuoja?
Žinoma - vestuvių svečiai laukiami! Svečiai moka tik už lėktuvo bilietus ir viešbutį su maitinimu. Savaitės viešnagės kaina prasideda nuo maždaug 6.000 XNUMX PLN asmeniui. Jei nuspręsite išvykti be svečių - pateikiame vestuvių liudytojams paketo kainą.

Galimi vestuvių paketai

Nuomonės ir santykiai
nuo mūsų įžadų