Vestuvės Europoje

Kviečiame į vestuves Europoje, kupinas nuostabių kontrastų. Europoje gausu kultūrų, gražios architektūros, aukšto lygio paslaugų ir viešbučių, taip pat, be svarbos, santykinis namų artumas. Mes galime organizuoti jums šią nepaprastą, nepamirštamą patirtį. Neabejotinai būsite laimingi.

Vestuvės Zakintose
od
1750 Euras
porai

Vestuvės Zakintose

Zakynthos yra įdomi Graikijos sala, kurioje mielai suorganizuosime jums paplūdimio vestuves saulėlydžio metu. Kvapą gniaužiantys vaizdai neabejotinai bus puikus vestuvių seansų fonas.
Vestuvės Madeiroje
od
1810 Euras
porai

Vestuvės Madeiroje

Madeira yra vaizdinga sala Atlanto vandenyne, vadinama Žaliuoju sodu. Jis džiugina žaluma, vaizdu į uolas ir vandenyną.
43021_8
od
2099 Euras
porai

Vestuvės Kipre

Kipras pirmiausia yra gražūs, smėlėti paplūdimiai. Yra tiek šurmuliuojančių kurortų, tiek vietų, puikiai tinkančių ramiam poilsiui. Aktyviems žmonėms sala siūlo daugybę istorinių laikotarpių paminklų. Mes rekomenduojame aplankyti Cape Greco nacionalinį parką. Gamtos mylėtojus tikrai nustebins nuostabios uolos ir įlankos paplūdimiai. Įvairus kraštovaizdis leidžia mėgautis pakrančių ir kalnų peizažais.
Santorini vestuvių slankiklis 1440x600
od
2790 Euras
porai

Vestuvės Santorine

Santorinis yra pats romantiškiausias ir vaizdingiausias Graikijos salų saloje, kur galima grožėtis nuostabiais saulėlydžiais. Balti namai su mėlynais stogais dera su jūros mėlyna spalva.
Korfu vestuvės 29
od
1800 Euras
porai

Vestuvės Korfu

Korfu yra neabejotinai žaliausia Graikijos salų dalis, esanti Jonijos jūroje. Jis garsėja nuostabiais vaizdais. Tai sala žmonėms, ieškantiems ramybės ir poilsio, taip pat aktyviems lankytojams ir gamtos mylėtojams.
„Rhodes Plaza 3“
od
1290 Euras
porai

Vestuvės Rode

Rodas, žinomas kaip Saulės sala, yra didžiausia Dodekaneso sala Egėjo jūroje. Jis garsėja nuostabiais paplūdimiais, senovės paminklais ir garsiuoju Kolosu, kuris kadaise buvo vienas iš 7 pasaulio stebuklų.
Tradicinis
od
1050 Euras
porai

Vestuvės Kretoje

Vestuvės didžiausiose Graikijos salose. Nepamirštami vaizdai, gražūs paplūdimiai ir Viduržemio jūros klimatas yra puikus sprendimas visiems.
Tenerifė 2000ST
od
1700 Euras
porai

Vestuvės Tenerifėje

Tenerifė yra viena iš Kanarų salų, esanti Atlanto vandenyne. Tai turistinė vieta ištisus metus. Čia galite leisti laiką ir aktyviai apžiūrinėdami, ir ilsėdamiesi.
Amžinai Sicilijos vestuvių vietos 2
od
3100 Euras
porai

Vestuvės Italijoje

Italija yra saulėta, populiari kryptis, pasirinkta daugiausia dėl įdomių paminklų, gražaus oro ir labai geros virtuvės. Mes siūlome daugybę vietų, tačiau ypač rekomenduojame savo mėgstamiausias vietas - Siciliją ir Toskaną.
Mgarr Malta Gnejna įlankos panorama Gražiausias Maltos paplūdimys saulėlydžio metu su nuostabiu spalvingu dangumi ir auksinėmis uolomis, paimtais iš Ta Lippijos Shutterstock_662879173
od
2450 Euras
porai

Vestuvės Maltoje

Malta yra puiki vieta vasaros atostogoms, tačiau taip pat labai patraukli dėl savo vestuvių vietų. Be malonumo, nuotaka ir jaunikis gali leistis į romantišką kruizą, aktyviai leisti laiką vandens sportui, taip pat atsipalaiduoti paplūdimiuose ir mėgautis saule.
„Shutterstock_764972821“ 2200x880
od
1250 Euras
porai

Vestuvės Kroatijoje

Kroatija yra ypač populiari tarp lenkų. Jis įsikūręs prie Adrijos jūros. Jo vaizdingumas, krištolo skaidrumo vanduo ir Balkanų klimatas yra puikus derinys atostogoms ir nepamirštamoms vestuvėms gražioje, romantiškoje aplinkoje.
Vestuvės Algarvėje
od
1950 Euras
porai

Vestuvės Portugalijoje

Algarvės pakrantė yra viena gražiausių ir populiariausių turistinių vietų Europoje. Vaizdingoje Atlanto vandenyno pakrantėje slepiasi nuostabūs paplūdimiai, grotos, uolos ir romantiški, istoriniai miestai. Tai puiki vieta vestuvių ir atostogų atostogoms, sujungtoms į vieną.