Vestuvės egzotiškoje vietoje

Vestuvės egzotiškoje vietoje yra svajonė poroms, norinčioms atitrūkti nuo kasdienybės, kad galėtų švęsti savo jausmus ir pasimėgauti gražiomis sąlygomis. Daugelis žmonių norėtų, kad jų vestuvių diena būtų tarsi svajonės išsipildymas: geriausios yra tropinės egzotinės vietovės, tarp nesugadintų gamtos ir krištolo skaidrumo vandenų. Siūlome gražiausias vietas, intymius paplūdimius ir įdomiausias lankytinas vietas.

Zanzibaras
od
2300 USD Dolerių
porai

Vestuvės Zanzibare

Kodėl mes rekomenduojame vestuves Zanzibare? Visiškai žavi, unikali ir nuostabi gamta, gražūs, platūs, balti paplūdimiai, skirti civilinėms ir bažnyčios vestuvėms bei malajų apeigoms.
1 skardis
od
2650 USD Dolerių
porai

Vestuvės Balyje

Balis yra tipiška egzotika. Tai kryptis, kurią noriai renkasi mūsų klientai, nes ji mažai žinoma, tinkama intymioms vestuvėms nuo minios. Jaunavedžius taip pat vilioja gražūs paplūdimiai. Galimi įdomūs, spalvingi ir gėlėti vestuvių variantai.
H3
od
2250 USD Dolerių
porai

Vestuvės Havajuose

Havajai yra labai madinga kryptis, nes suteikia unikalią rojaus egzotikos atmosferą. Tai taip pat įdomios kultūros vieta, turinti plačią vestuvių infrastruktūrą.
041fd9be947ed3e02159814d9716d13b
od
1950 Euras
porai

Vestuvės Seišeliuose

Seišeliai traukia smėlėti paplūdimiai ir vešli augmenija, kurią galima pamatyti, be kita ko Praslino nacionaliniame parke. Seišeliai taip pat yra malonumas nardytojams, nes čia yra didžiausias koralų atolas, o švarūs, šviesūs paplūdimiai idealiai tinka vandens sportui ir poilsiui saulėje.
„Maxresdefault“
od
1650 Euras
porai

Vestuvės Mauricijuje

Mauricijus dažnai pasirenkamas dėl jo apylinkių grožio, švarių ir nesugadintų paplūdimių. Jis siūlo aukšto lygio paslaugas už vidutines kainas.
Domi 1
od
2985 USD Dolerių
porai

Vestuvės Dominikos Respublikoje

Dominikos Respublika yra tikra egzotika, kurioje jus džiugins saulėti paplūdimiai ir tropinė augmenija. Pajūryje, saulės spinduliuose, galite atsipalaiduoti ir pasimėgauti rojaus Karibų jūros sąlygomis.
WEDDINGS_WEDDING_PAVILLION_16x7_2.jpg.transform.heroHomeDesktop.image_
od
1550 USD Dolerių
porai

Vestuvės Maldyvuose

Maldyvai yra tikras rojus žemėje, kur švarūs, šviesūs paplūdimiai su turkio spalvos vandenimis, rausvais kriauklėmis ir žaliomis palmėmis sukuria išties pasakišką atogrąžų kraštovaizdį, būtent vestuvių sesijai. Jūros gyvenimo gausa, nuolaužos ir koraliniai rifai traukia narus - kelionę galima derinti su nardymo safaru.
Šri Lankos atogrąžų paplūdimys
od
2150 USD Dolerių
porai

Vestuvės Šri Lankoje

Šri Lanka yra pasirinkta dėl tikrai atogrąžų klimato, safarių ir vešlios augmenijos. Tai vieta, kurioje gausu lankytinų vietų, įdomi kultūra, daugybė paminklų, įskaitant paveikslus ir rūmų griuvėsius ant uždaro Sigirijos ugnikalnio.