Kiekvieną dieną įgyvendiname svajones

Vestuvės ir priėmimas COVID laikais

Rugpjūtis 10 2020 | LP, Aktualijos

Pastarosiomis dienomis buvo gausu žiniasklaidos pranešimų apie daugybę COVID infekcijų per vestuves. Ar šiais laikais vestuves ir priėmimą organizuojantys jaunavedžiai turi galimybę apsaugoti savo šeimą ir artimuosius nuo rizikos ir kartu švęsti gražiausią savo gyvenimo dieną? Mes taip manome! Vietoj vestuvių Lenkijoje - vestuvių užsienyje? Per pastaruosius tris mėnesius daugelis Jaunavedžių ir jaunikių kovojo su dilema, ką daryti dabartinėje situacijoje su planuojama vestuvių ceremonija ir priėmimu, [...]

Ostatnie dni obfitują w doniesienia medialne o dużej liczbie zakażeń COVID podczas wesel. Czy Pary Młode organizujące swój ślub i wesele w tych czasach maja możliwość uchronienia rodziny i bliskich przed ryzykiem, a równocześnie świętowania najpięknięjszego dnia w swoim życiu? Sądzimy, że tak!

Vietoj vestuvių Lenkijoje - vestuvių užsienyje?

Przez ostatnie trzy miesiące wiele Par Młodych zmagało się z dylematem, co zrobić w obecnej sytuacji z zaplanowaną uroczystością ślubną i weselem, które miały się odbyć jeszcze w tym roku. Polska tradycja hucznych wesel z dużą liczbą gości tu zdecydowanie nie pomaga – nawet jeżeli Para Młoda będzie ze wszystkich sił zachęcała gości do zachowania społecznego dystansu oraz noszenia maseczek, podczas hucznego wesela trudno zapanować nad zachowaniem wszystkich gości. Pary Młode zatem często stawały przed dylematem: czy zaprosić rodzinę i znajomych ze świadomością, że istnieje ryzyko zakażenia COVID, czy też kompletnie rezygnować z uroczystości w tym terminie.

Część Par Młodych przełożyć uroczystości późniejszy termin, obawiając się, że np. babcia nie przyjedzie i nie uda się tego zorganizować, tak jak sobie wymarzyli. Często okazywało się, że późniejsze terminy są już zajęte. Niektóre Pary Młode odwołały swój ślub lub zdecydowały się na skromną uroczystość. Ar įmanoma surengti pasakų vestuves svajonių dieną, neatskleidžiant močiutės ir nesutaupant išlaidų? Įsivaizduokite, kaip tuokiatės viename nuostabių Graikijos ar Kipro paplūdimių - Meilės saloje, Madeiroje - Amžinojo pavasario saloje arba kartu su medaus mėnesiu Zanzibaro rojuje ...

Žemesnė kaina

5 terasaOrganizuoti vestuves užsienyje tikrai bus pigesnis sprendimas nei puošnių vestuvių organizavimas daugeliui svečių. Dažnai per vestuves savo svečiams norime suteikti daugybę atrakcijų, kurios nėra pigiausios, ir pripažinkime, kad kartais šeima primygtinai reikalauja ką nors pakviesti, „nes taip yra tinkama“. Susituokę užsienyje, mes suteikiame galimybę susituokti norimoje kompanijoje ir tuo pačiu išlieka nepamirštama patirtis ir kartu medaus mėnuo. Taigi vienu akmeniu galite nužudyti du paukščius ir iš vieno biudžeto surengti ilgai lauktas vestuves ir medaus mėnesį.

Orų garantija

Turistinės paskirties vietos, kuriose rengiame vestuves, yra vietos, kuriose oras greičiausiai bus geras. Žinoma, kaip ir gyvenime, kartais būna saulė, kartais lyja, tačiau daugelio valandų kritulių rizika yra daug mažesnė nei Lenkijoje. Be to, gražūs vaizdai ir vitaminas D skatina laimės jausmą šiuo ypatingu metu.

saugumas

Kiekvienam nuotakui ir jaunikiui saugumas yra svarbus tiek jiems patiems, tiek artimiesiems, todėl šventė mažesnėje grupėje tikrai yra labai gera idėja. Mes žinome, kad daugelis nuotakos ir jaunikio giminaičių norėtų pamatyti ir išgirsti, kaip duodamas santuokos įžadas. Šiuolaikinių technologijų eroje paprašius organizuojame šio svarbaus įvykio internetinę transliaciją, o šeima ir draugai gali palinkėti jaunavedžiams gausiai in

Unikalus

Vestuvės užsienyje tikrai yra unikalus įvykis ir daugelis žmonių pavydi būtent tokios ceremonijos. O gal įkvėpsite ką nors, kaip ir mūsų poras? Santuokos įžadai, duoti saulėlydžio metu, vestuvių fotosesija gražiame smėlio paplūdimyje ar šventė po ceremonijos jachtoje - tai tik keletas iš daugybės nuostabių galimybių.

O svečiai ir liudytojai?

Kai kurie nuotaka ir jaunikis nusprendžia savo vestuvių svečius išvežti į užsienį savo lėšomis. Tačiau dažniau mes skatiname nuotaką ir jaunikį pasiūlyti savo draugams ir šeimos nariams bendrą atostogų kelionę! Tokiu būdu svečiai patys moka už kelionę ir visi kartu gali mėgautis vestuvėmis užsienyje, o po to atsipalaiduoti atostogų metu. Jei nuspręsite išvykti dviese, mes pasirūpinsime Vestuvių liudytojais vietoje.

Transmisja online dla rodziny

Ślub odbywający się za granicą zawsze można transmitować online do Polski. Pary Młode dostają możliwość przeprowadzenia takiej transmisji dla rodziny i bliskich. Niektórzy organizują nawet „uroczystość online” – za pośrednictwem technologii następuje połączenie audio-video kilku miejsc: ślubu Pary Młodej, domu rodziców, przyjaciół i najbliższych. Technologia w dzisiejszych czasach jest pomocą, a nie barierą – odpowiedzialność za prawidłową transmisję przejmuje organizator ślubu.

Sek savo svajones

Neverta atsisakyti savo svajonių, nes jų išsipildymas yra ranka pasiekiamas. Vestuvės užsienyje yra unikali šventė, turinti daug privalumų. Susituokimo ir atsipalaidavimo derinys yra pasiūlymas, kurio negalite atsisakyti. Mes mielai padėsime jums pasirinkti pasiūlymą, atitinkantį kiekvienos nuotakos ir jaunikio lūkesčius. Kiekvienas „Victoria Travel“ kelionių agentūros pasiūlymas yra pritaikytas pagal individualų užsakymą ir visos kelionės bei vestuvių detalės derinamos individualiai, atsižvelgiant į Nuotakos ir Jaunikio norus ir svajones. Neleiskime pandemijai sunaikinti visų planų ir norų!

20157279_1376673512386791_1949617133830375425_o

Ieškokite pasiūlymo

Siųsti užklausą

užsiregistruoti

Nuomonės ir santykiai
nuo mūsų įžadų