Civilinė santuoka užsienyje

Siūlome surengti gražių pilietinių vestuvių užsienyje. Organizuodami civilines vestuves per mūsų kelionių agentūrą, galite būti tikri, kad dokumentacijos klausimu bus visiškai pasirūpinta, nieko nebus praleista. Galimos ceremonijos vietos yra saulėlydžio paplūdimiai, uolos, gėlėmis apaugę pavėsinės, ežerai, jachtų deniai, botanikos sodai, ryžių laukai ir viešbučių sodai su jūros fonu.

Zanzibaras
od
2300 USD Dolerių
porai

Vestuvės Zanzibare

Kodėl mes rekomenduojame vestuves Zanzibare? Visiškai žavi, unikali ir nuostabi gamta, gražūs, platūs, balti paplūdimiai, skirti civilinėms ir bažnyčios vestuvėms bei malajų apeigoms.
Vestuvės Zakintose
od
1750 Euras
porai

Vestuvės Zakintose

Zakynthos yra įdomi Graikijos sala, kurioje mielai suorganizuosime jums paplūdimio vestuves saulėlydžio metu. Kvapą gniaužiantys vaizdai neabejotinai bus puikus vestuvių seansų fonas.
Civilinės vestuvės Kefalonijoje
od
1650 Euras
porai

Vestuvės Kefalonijoje

Kefalonija yra didžiausia iš Jonijos salų. Jis garsėja vienu gražiausių paplūdimių pasaulyje „Myrtos“. Tai sala, kurioje, nepaisant masinio turizmo, vis tiek galite susidurti su nepakartojamais kampeliais ir mėgautis tikrai graikiška kasdienybe.
Vestuvės Madeiroje
od
1810 Euras
porai

Vestuvės Madeiroje

Madeira yra vaizdinga sala Atlanto vandenyne, vadinama Žaliuoju sodu. Jis džiugina žaluma, vaizdu į uolas ir vandenyną.
43021_8
od
2099 Euras
porai

Vestuvės Kipre

Kipras pirmiausia yra gražūs, smėlėti paplūdimiai. Yra tiek šurmuliuojančių kurortų, tiek vietų, puikiai tinkančių ramiam poilsiui. Aktyviems žmonėms sala siūlo daugybę istorinių laikotarpių paminklų. Mes rekomenduojame aplankyti Cape Greco nacionalinį parką. Gamtos mylėtojus tikrai nustebins nuostabios uolos ir įlankos paplūdimiai. Įvairus kraštovaizdis leidžia mėgautis pakrančių ir kalnų peizažais.
Santorini vestuvių slankiklis 1440x600
od
2790 Euras
porai

Vestuvės Santorine

Santorinis yra pats romantiškiausias ir vaizdingiausias Graikijos salų saloje, kur galima grožėtis nuostabiais saulėlydžiais. Balti namai su mėlynais stogais dera su jūros mėlyna spalva.
Korfu vestuvės 29
od
1800 Euras
porai

Vestuvės Korfu

Korfu yra neabejotinai žaliausia Graikijos salų dalis, esanti Jonijos jūroje. Jis garsėja nuostabiais vaizdais. Tai sala žmonėms, ieškantiems ramybės ir poilsio, taip pat aktyviems lankytojams ir gamtos mylėtojams.
„Rhodes Plaza 3“
od
1290 Euras
porai

Vestuvės Rode

Rodas, žinomas kaip Saulės sala, yra didžiausia Dodekaneso sala Egėjo jūroje. Jis garsėja nuostabiais paplūdimiais, senovės paminklais ir garsiuoju Kolosu, kuris kadaise buvo vienas iš 7 pasaulio stebuklų.
1 skardis
od
2650 USD Dolerių
porai

Vestuvės Balyje

Balis yra tipiška egzotika. Tai kryptis, kurią noriai renkasi mūsų klientai, nes ji mažai žinoma, tinkama intymioms vestuvėms nuo minios. Jaunavedžius taip pat vilioja gražūs paplūdimiai. Galimi įdomūs, spalvingi ir gėlėti vestuvių variantai.
H3
od
2250 USD Dolerių
porai

Vestuvės Havajuose

Havajai yra labai madinga kryptis, nes suteikia unikalią rojaus egzotikos atmosferą. Tai taip pat įdomios kultūros vieta, turinti plačią vestuvių infrastruktūrą.
041fd9be947ed3e02159814d9716d13b
od
1950 Euras
porai

Vestuvės Seišeliuose

Seišeliai traukia smėlėti paplūdimiai ir vešli augmenija, kurią galima pamatyti, be kita ko Praslino nacionaliniame parke. Seišeliai taip pat yra malonumas nardytojams, nes čia yra didžiausias koralų atolas, o švarūs, šviesūs paplūdimiai idealiai tinka vandens sportui ir poilsiui saulėje.
„Maxresdefault“
od
1650 Euras
porai

Vestuvės Mauricijuje

Mauricijus dažnai pasirenkamas dėl jo apylinkių grožio, švarių ir nesugadintų paplūdimių. Jis siūlo aukšto lygio paslaugas už vidutines kainas.
Domi 1
od
2985 USD Dolerių
porai

Vestuvės Dominikos Respublikoje

Dominikos Respublika yra tikra egzotika, kurioje jus džiugins saulėti paplūdimiai ir tropinė augmenija. Pajūryje, saulės spinduliuose, galite atsipalaiduoti ir pasimėgauti rojaus Karibų jūros sąlygomis.
Tradicinis
od
1050 Euras
porai

Vestuvės Kretoje

Vestuvės didžiausiose Graikijos salose. Nepamirštami vaizdai, gražūs paplūdimiai ir Viduržemio jūros klimatas yra puikus sprendimas visiems.
Šri Lankos atogrąžų paplūdimys
od
2150 USD Dolerių
porai

Vestuvės Šri Lankoje

Šri Lanka yra pasirinkta dėl tikrai atogrąžų klimato, safarių ir vešlios augmenijos. Tai vieta, kurioje gausu lankytinų vietų, įdomi kultūra, daugybė paminklų, įskaitant paveikslus ir rūmų griuvėsius ant uždaro Sigirijos ugnikalnio.
Amžinai Sicilijos vestuvių vietos 2
od
3100 Euras
porai

Vestuvės Italijoje

Italija yra saulėta, populiari kryptis, pasirinkta daugiausia dėl įdomių paminklų, gražaus oro ir labai geros virtuvės. Mes siūlome daugybę vietų, tačiau ypač rekomenduojame savo mėgstamiausias vietas - Siciliją ir Toskaną.
Mgarr Malta Gnejna įlankos panorama Gražiausias Maltos paplūdimys saulėlydžio metu su nuostabiu spalvingu dangumi ir auksinėmis uolomis, paimtais iš Ta Lippijos Shutterstock_662879173
od
2450 Euras
porai

Vestuvės Maltoje

Malta yra puiki vieta vasaros atostogoms, tačiau taip pat labai patraukli dėl savo vestuvių vietų. Be malonumo, nuotaka ir jaunikis gali leistis į romantišką kruizą, aktyviai leisti laiką vandens sportui, taip pat atsipalaiduoti paplūdimiuose ir mėgautis saule.
„Shutterstock_764972821“ 2200x880
od
1250 Euras
porai

Vestuvės Kroatijoje

Kroatija yra ypač populiari tarp lenkų. Jis įsikūręs prie Adrijos jūros. Jo vaizdingumas, krištolo skaidrumo vanduo ir Balkanų klimatas yra puikus derinys atostogoms ir nepamirštamoms vestuvėms gražioje, romantiškoje aplinkoje.
Vestuvės Algarvėje
od
1950 Euras
porai

Vestuvės Portugalijoje

Algarvės pakrantė yra viena gražiausių ir populiariausių turistinių vietų Europoje. Vaizdingoje Atlanto vandenyno pakrantėje slepiasi nuostabūs paplūdimiai, grotos, uolos ir romantiški, istoriniai miestai. Tai puiki vieta vestuvių ir atostogų atostogoms, sujungtoms į vieną.