Patatran Village *** Vestuvės Seišeliuose

Seišeliai pritraukia jaunavedžius smėlio paplūdimiais ir vešlia, nesugadinta augmenija, kurią galima pamatyti, be kita ko, Praslino nacionaliniame parke. Seišeliai taip pat yra malonumas narams, nes būtent ten randame didžiausią koralų atolą, o švarūs, šviesūs paplūdimiai yra puiki vieta vandens sportui ir poilsiui saulėje.

Seišeliuose galime organizuoti tiek civilines, tiek bažnytines vestuves. Tarp siūlomų vietų yra bažnyčia, paplūdimys ir atogrąžų miškų plotas.
Vestuvės SeišeliuoseViešbutis įsikūręs La Digue saloje, 15 minučių skrydžiu nuo Mahe arba 3 valandų valtimi. 1,3 km nuo pagrindinės gyvenvietės dalies, 20 minučių pėsčiomis iki netoliese esančios prieplaukos pajūriu.

Viešbučio aprašymas
Viešbutyje yra 21 įvairaus standarto kambarys. Svečių išmesti: visą parą dirbanti registratūra, 24 restoranai, barai, baseinas, sodas, saulės terasa, butikas, bagažo saugykla, seifas (mokama), fojė, aptarnavimas kambariuose (mokama), dviračių nuoma, holas, konferencijų kambarys.

1) Standartiniai kambariai (18 m2) - 8 dviviečiai kambariai / vasarnamiai. Įsikūręs tarp granito uolų, iš kurių atsiveria visi žydro vandenyno vaizdai. Kambariai įrengti nedideliuose pastatuose, esančiuose atogrąžų sode, kuris švelniai nusileidžia į paplūdimį. Kambariuose yra oro kondicionieriai, dvigulė lova, nedidelis šaldytuvas, mini baras (mokamas), telefonas, seifas (mokama), terasa. Vonios kambariuose yra dušas, tualetas, plaukų džiovintuvas.
2) Geresnysis (24m2) - 9 individualūs kambariai / vasarnamiai arba aukščiausios klasės kambariai, išdėstyti dviem eilėmis aukščiausiame lygyje ant kalvos su puikiu vaizdu į vandenyną. Erdvus, apstatytas kreolų stiliumi. Kambariuose yra oro kondicionieriai, dvigulė lova, mini baras (už papildomą mokestį), mini šaldytuvas, kavos ir arbatos ruošimo rinkinys, telefonas, seifas (už papildomą mokestį), balkonas. Vonios kambariuose yra dušas ir vonia, WC, plaukų džiovintuvas.
3) Šeimyninis kambarys, medaus mėnesio liukso numeris ir kapitono rekolekcijos.

Įlaipinimas
BB - savitarnos pusryčiai
HB - du patiekalai savitarnos forma
Pagrindiniame restorane patiekiami savitarnos regioniniai valgiai. Liaudies žaidimai organizuojami 3 kartus per savaitę.
Prie baseino patiekiami skanūs kokteiliai su egzotiškais skoniais.

papludimys
Smėlėtas paplūdimys, prie pat viešbučio.

Sportas ir pramogos
Baseinas (gultai ir skėčiai nemokamai), prie baseino prieinami paplūdimio rankšluosčiai, nardymo kaukės ir pelekai, pasirenkamų kelionių į kaimynines salas organizavimas, paviršinis nardymas, žvejyba.

Atrakcijos vaikams
Atskiras irklavimo baseinas baseine.

Privaloma
Nurodytos kainos priklauso nuo galimo aviakompanijos bilietų galiojančio tarifo. Pasikeitus aviabilieto kainai, pasiūlymas bus perskaičiuotas ir galutinė kaina bus pateikta klientui. Bet koks papildomas mokėjimas turi būti patvirtintas kliento.

Viešbučio užimtumas patvirtinamas per 24 valandas nuo užsakymo pateikimo.

Galima pakeisti išvykimo ir grįžimo datą, sutrumpinti ar pratęsti viešnagę pagal jūsų pageidavimus.

Vestuvių paketas

- ceremonijos vietos papuošimas (paplūdimyje šalia viešbučio)

- Vestuvinis tortas

- putojančio vyno butelis tostui

- Vestuvių koordinatoriaus priežiūra Seišeliuose

- Mokėjimas už vestuves užsienyje

- formalumų atlikimas biuruose Seišeliuose

- Mokestis už santuokos liudijimą ir papildomą kopiją

- 2 liudytojai (jei atvykstate vienas)

- Kelionių organizatoriaus draudimas

- Pagrindinis kelionės draudimas

- Vestuvių, galiojančių Lenkijoje, formalumų atlikimas, įskaitant „Apostille“ ex officio Seišeliuose *

- Vestuvių liudijimo išsiuntimas po „Apostille“ jūsų nurodytu adresu

* Vestuvių liudijimas galios pagal Lenkijos įstatymai turėtų apie tai pranešti registracijos biurui gyvenamojoje vietoje ir užregistruoti.

Papildomos paslaugos:

- 2 aukštų vestuvinis tortas - 63 eurai

- 3 aukštų vestuvinis tortas - 95 eurai

- šalti sumuštiniai (asmeniui) - 14 eurų

- karšti sumuštiniai (asmeniui) - 16 eurų

- „Anse Source d'Argent“ paplūdimio vestuvės su pervedimu - 326 eurai

Viešbučio galerija