Kontaktas

kaip mes galime Jums padėti?

Siųsdami formą, jūs pateikiate mums savo asmens duomenis ir sutikimą juos tvarkyti, kad galėtume paruošti jums pasiūlymą ir naudoti juos tolimesniam susisiekimui su jumis, įskaitant siuntimą jums siūlymo pobūdžio. Duomenų pateikimas yra savanoriškas. Jūsų duomenys nebus bendrinami su trečiosiomis šalimis. Jūsų asmens duomenis tvarkantis subjektas yra kelionių agentūra „Victoria Travel Victoria Iwanowska“, kurios buveinė yra Varšuvoje, ul. Puławska 117a. Daugiau informacijos apie mūsų privatumo politiką galite rasti svetainėje www.VictoriaTravel.pl/vt/polityka-prywatnosci/

Paskambinkite mums:

+48 22 614 0000

Siųsti laišką:

kontakt@slubzagranica.pl

Aplankyk mus:

Viktorijos kelionės
ul. Puławska 117a
02-707 Varšuva

Darbo valandos:

nuo pirmadienio iki penktadienio
10: 00 - 18: 00

Kartais pasiliekame „šiek tiek“ ilgiau arba ypatingomis progomis galime susitarti savaitgalį, prašome iš anksto susisiekti su mumis ir susitarti dėl susitikimo ne darbo metu.

Kaip mes galime padėti?

Kelionių kelionių agentūra „Victoria“ buvo įkurta 2002 m. Mes bandome visiems pasirinkite pasiūlymą, kuris pateisins jūsų lūkesčius. Dėl šios priežasties mes atidžiai klausomės, kaip tai turėtų atrodyti svajonių vestuvėsar svajonių atostogas ir mes stengiamės visiems paruošti atitinkantį pasiūlymą specifinius reikalavimus.

Mes palaikome individualias ir grupines keliones, skatinamosios ir skatinamosios kelionės įmonėms. Kuriame trumpas ir ilgas keliones.

Turizmo organizatoriaus veikla

Kelionių kelionių agentūra „Victoria“ yra įrašyta į Mazovijos vaivadijos turizmo organizatorių ir turizmo agentų registrą numeriu 1708.

„Signal Iduna“ suteiktas draudimo garantijos numeris - M517583

Garantijos suma yra 1 064 275.00 PLN.

Biuras yra Varšuvoje, Mokotów mieste, įėjimas yra tiesiai iš Puławska gatvės, virš durų yra iškaba. Artimiausia stotelė yra Bukowińska 50m, metro Wilanowska 500m. Galite nemokamai pastatyti automobilį priešais biurą.