Kodėl pas mus?

Kiekvieną dieną įgyvendiname svajones

Viktorija ir Adamas Iwanowskiai

Kodėl vestuves rengiame užsienyje?

 

Puikus mūsų nuotykis - vestuvių organizavimas užsienyje ir romantiški medaus mėnesiai prasidėjo ... nuo mūsų pačių!

Seniai, labai seniai (t. Y. 2006 m.) Susitikome ir tai iškart sukėlė. Pasiūlymui prireikė šešių mėnesių, o mes pradėjome planuoti nuostabias vestuves ir romantišką medaus mėnesį. Viktorija svajojo apie gražias vestuves bažnyčioje, skrydį su vestuvine suknele, užsiėmimą pilnoje iškilmingoje šventėje Maldyvų paplūdimyje ir pasivaikščiojimą po Paryžiaus nuotaką ir jaunikį. Daug iš karto, tiesa? Neįmanomas? Žinoma, galite!

Paaiškėjo, kad Lenkijoje nėra biuro, kuris galėtų suorganizuoti tokią kelionę! Neįtikėtina, tiesa? Tuo metu Viktorija 5 metus vadovavo savo kelionių agentūrai „Victoria Travel“. Taigi ji nusprendė priimti iššūkį ir pati suprojektuos mūsų svajonių kelionę. Tai buvo nemenkas iššūkis! Tai dirbo nuostabiai!

Kas nutiko?

  • skrydžiai su nuotakos suknele
  • vestuvių naktį viloje viduryje vandenyno Maldyvuose
  • pasivaikščiojimas po Paryžių su vestuviniais kostiumais ir pasivažinėjimas iki Eifelio bokšto
  • ryklių nardymas Maldyvų safaryje
  • romantiškas fontanų pasirodymas Dubajuje su Celine Dion fone
  • ir galiausiai: nemokamas bilietas iš aviakompanijos kitai kelionei.

Tai yra tikriausia tiesa! Visą medaus mėnesio ataskaitą galite perskaityti mūsų svetainėje http://wyprawy.victoriatravel.pl/malediwy

{
Grįžę į Lenkiją rūpinomės profesionaliu vestuvių užsienyje ir medaus mėnesio organizavimu. Mes tai darėme 14 metų. Surengėme gerokai daugiau nei 500 vestuvių užsienyje ir 1000 medaus mėnesių.

Šiandien su malonumu ir jauduliu mes taip pat galime padėti įgyvendinti svajonę apie vestuves ir medaus mėnesį, kurią atsiminsite visą gyvenimą!

PS. Po 14 metų mes vis dar esame laimingai susituokę - to linkime jums visa širdimi.

Viktorija ir Adamas Iwanowskiai

Nuomonės ir santykiai
nuo mūsų įžadų