Klausimai

Susituokti yra per svarbu, kad nekreiptumėte dėmesio į jūsų abejones. Džiaugiamės galėdami viską paaiškinti ir pateikti patikimą informaciją. Mes taip pat raginame jus užduoti savo klausimus. Kiekviena pora yra skirtinga, ir kiekvienai porai yra svarbūs šiek tiek skirtingi aspektai. Mūsų tikslas yra surengti vestuves užsienyje, kurios įgyvendins jūsų svajones, raginame perskaityti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus:
Ar vestuvių svečiai gali ateiti su mumis, pvz., 3 dienoms?

Daugeliu krypčių tai įmanoma, tačiau dažnai kelionės 7 naktims užsakomaisiais skrydžiais yra pigesnės nei 3 dienų, reguliariaisiais skrydžiais, mes rekomenduojame palyginti. Kartais mūsų poros nusprendžia apsistoti 2 savaites, o jų svečiai juos lydi tik pirmą savaitę.

Ar kaina pasikeis, jei pasiimsime savo liudininkus ir svečius?

Kaina gali padidėti tik už tokius priedus, kaip pervežimas į vestuvių vietą, pyragą, taurę vyno ar užkandžius. Vestuvių paketą apmoka tik Nuotaka ir jaunikis.

Ar galite išversti mūsų dokumentus (ir vestuvių liudijimus) į bet kurią kalbą, pvz., Į anglų, ispanų, indoneziečių kalbas? Ar jis jau įskaičiuotas į kainą? Jei ne, kiek tai kainuoja?

Mes dirbame su profesionaliais prisiekusiais vertėjais, kurie verčia į visas pasaulio kalbas. Kai kuriose pakuotėse toks vertimas jau yra įtrauktas į kainą, jis aiškiai aprašytas vestuvių paketų komponentuose. Jei toks vertimas nėra įtrauktas į paketo kainą, paprašius, mes apskaičiuojame kainą, atsižvelgdami į vertimo kalbą ir terminą.

Kada vėliausiai galiu įsakyti jums išversti su „Apostille“ susijusius dokumentus ir formalumus?

Mums reikia 2 savaičių, kad tai atliktume ramiai, išimtiniais atvejais tai įmanoma greičiau, už papildomą mokestį

Tai mano antrosios vestuvės. Ar turiu pateikti santuokos nutraukimo kopiją, nepaisant to, kur tuokiuosi?

Kai kuriose šalyse nereikia nutarimo dėl skyrybų kopijos. Mes išsiunčiame jums konkretų reikalingų dokumentų sąrašą kiekvienam kursui. Pavyzdžiui, kai kuriose šalyse pakanka tik gimimo liudijimo.

Kokius dokumentus turiu paruošti prieš išvykdamas į užsienį? Ar man reikia dokumento, patvirtinančio, kad nėra kontraindikacijų tuoktis užsienyje?

Mes išsiunčiame jums konkretų reikalingų dokumentų sąrašą kiekvienam kursui. Pavyzdžiui, kai kuriose šalyse pakanka tik gimimo liudijimo.

Ar galiu susituokti kitame viešbutyje / paplūdimyje, nei jūs siūlote?

Prašome atsiųsti konkretų užklausą, mes mielai patikrinsime šią galimybę jūsų šalyje.

Kur vestuvių ceremonija vyksta užsienyje?

Daugumoje šalių mes galime rinktis iš kelių vietų - paplūdimio, sodo, pilies, bažnyčios ...

Ar vestuvėse turime auklėtoją?

Taip, žinoma, yra vietinis vestuvių koordinatorius, kuris užtikrina, kad jūsų diena be streso ir ypatinga.

Formalumai mus gąsdina, ar turime pateikti daug dokumentų, kad vestuvės būtų surengtos užsienyje?

Atsipalaiduok, mes būsime su tavimi 😃 Skirtingose ​​šalyse reikalingi skirtingi dokumentai, kai kuriose jums reikia tik gimimo liudijimo, kartu su pasiūlymu siunčiame reikalingų dokumentų sąrašą

Ar mūsų vestuvės, vedamos į užsienį, galios Lenkijoje?

Taip, poroms padedame atlikti visus formalumus, „vedame už rankos“ tiek prieš išvykstant, tiek per vestuves, tiek grįžus. Mes legalizuojame dokumentus, kad jie galiotų Lenkijoje.

Ar rengiate priesaikos atnaujinimą?

Taip, mes taip pat rengiame priesaikos atnaujinimus, jubiliejus ir jubiliejus.

Kokių duomenų reikia norint parengti pasiūlymą?

Norėdami parengti pasiūlymą, įskaitant turistinį paketą (skrydį, apgyvendinimą, maitinimą) ir vestuvių paketą, pritaikytą jūsų lūkesčiams, pateikite šią informaciją:

 • žmonių skaičius (ar nuotaka ir jaunikis eina vieni, su vaikais - vaikų amžius, su liudytojais, svečiais ir kt.)
 • Ar planuojate rengti civilines, bažnyčios, konkordato ar simbolines vestuves?
 • vestuvių vieta, kurią svarstote
 • išvykimo vieta
 • planuojama vestuvių data ir pageidaujamas naktų skaičius vietoje

Žinoma, kuo daugiau rašysi apie savo lūkesčius, tuo geriau. Štai kodėl mes raginame jus parašyti, pavyzdžiui, apie biudžetą, į kurį norite sutilpti, ar norėtumėte lenkų kunigo, apie savo svajonių viešbučio ypatybes, apie pageidaujamą maisto formą.

Lenkijos vestuvių tarnyba užsienyje: ar įmanoma?

Lenkijos vestuvių paslaugos užsienyje yra svarbus elementas daugeliui klientų. Susisiekite su mūsų biuru lenkų kalba, nebent turite kitų poreikių. Kai tik įmanoma, mes stengiamės surengti jums vertėją žodžiu. Be to, kai kurie iš mūsų pasiūlymų, be kitų, apima:

 • Lenkiškai kalbantis vestuvių koordinatorius,
 • Lenkų kunigas,
 • Duota priesaika lenkų kalba ir tt
Ar paplūdimyje galimos vestuvės bažnyčioje?

Civilinės ar simbolinės vestuvės gali vykti paplūdimyje, sode ar bet kurioje kitoje nuotakos ir jaunikio pasirinktoje vietoje. Bažnyčios vestuves galima švęsti tik bažnyčioje (prieš keletą metų popiežius pakeitė nuostatus, o visame pasaulyje bažnyčios vestuves galima rengti tik bažnyčioje). Taigi poros, nusprendusios tuoktis bažnyčioje, dažniausiai pirmiausia susituokia gražioje civilinėje santuokoje, o po to - bažnyčios vestuvėse.

Kokioje apeigoje rengiate savo vestuves?

Dažniausiai rengiame pilietines ir bažnytines vestuves pagal Romos katalikų apeigas. Organizuojame ir simbolines vestuves. Pagal specialų pageidavimą galime organizuoti stačiatikių ir protestantų vestuves. Esame atviri ir kitoms galimybėms: esame pasirengę imtis kažko naujo.

Kokie dokumentai reikalingi susituokti?

Vestuvėms užbaigti reikalingų dokumentų sąrašas priklauso nuo nurodytos šalies nuostatų ir pasirinktos vestuvių rūšies. Remdamiesi šia informacija, mes atsiųsime jums visą sąrašą el. Paštu. Kai dokumentams reikalingi prisiekiami vertimai, mes taip pat galime išspręsti šį klausimą jūsų vardu.

Ar teikiate visapusiškas paslaugas?

Mes visada teikiame išsamų ir pilną aptarnavimą. Žinoma, galite pasirinkti, kuriuos mūsų pasiūlymo komponentus norite naudoti. Mūsų biuras yra licencijuotas turizmo organizatorius, turi visus reikiamus įgaliojimus, pažymėjimus ir verslo draudimą. Mes turime patikimą rangovų ir verslo partnerių tinklą, pavyzdžiui, profesionalius vestuvių koordinatorius, aukštos kokybės viešbučius, prisiekusius vertėjus, fotografus, kurie puikiai atliks savo darbą, kad jūsų vestuvės būtų tobulos.

Kaip greitai galite suorganizuoti mūsų vestuves?

Mes raginame jus užsisakyti iš anksto, tada turime daugiau galimybių rinktis. Kaip greitai galime surengti vestuves užsienyje, daugiausia priklauso nuo vietos. Yra nurodymų, kur dokumentų reikia daugiau nei prieš du mėnesius, taip pat yra vietų, kur mes galime suorganizuoti jūsų vestuves vos per mėnesį, o išskirtiniais atvejais net per 2 savaites.

Ar galime vestuves priimti vaikus, liudininkus ir tėvus?

Žinoma: visada galima atvežti papildomų svečių, liudininkų, tėvų. Pasiūlymo jums paruošimo etape klausiame jūsų lūkesčių ir parengiame tinkamą pasiūlymą, kuris apima ir svečių viešnagę. Jei keliaujate didesne grupe, mes taip pat galime organizuoti bendras veiklas, pavyzdžiui, neprivalomas ekskursijas. Kai kuriose vietose taip pat galime surengti kuklią vestuvių ar iškilmingą vakarienę jauniesiems ir jų artimiesiems.

Ar pasirūpinsite fotografu ir pan.?

Galite užsisakyti vestuvių paketą su pasirinktomis vestuvių paslaugomis. Tai gali būti, pavyzdžiui: dekoracijos, gėlės, puokštės, vizažistai, fotografas, gyva muzika, tortas, fejerverkai, šokių šou, gėlių vainikai, prisiekęs būtinų dokumentų vertimas, lenkų kunigas, lenkų ar anglų vestuvių koordinatorius, masažistai , liudininkai (jei einate tik du), dramblys kaip vestuvių sesijos dalyvis, neprivalomos kelionės. Mielai atsakysime į visus konkrečius klausimus el. Paštu.

Ar galimos vestuvės bažnyčioje užsienyje?

Žinoma. Bažnyčios vestuvės užsienyje yra įmanoma pasirinktose vietose, tokiose kaip Madeira, Kipras, Kroatija, Mauricijus, Balis, Dominikos Respublika, Tenerifė ir kt. Kelionių vietų, kuriose galima organizuoti bažnyčios vestuves, sąrašą rasite šioje nuorodoje: bažnyčios vestuvės užsienyje. Kai kuriose vietose patinka Mauricijus arba KiprasNet lenkų kunigas gali vesti jūsų ceremoniją.

Kiek kainuoja vestuvės užsienyje?
 • Vestuvės užsienyje yra pigesnės nei prabangios vestuvės Lenkijoje.
 • Mes surengėme pigiausias vestuves užsienyje Graikijoje nuo 6.000 PLN.
 • Vestuvės egzotiškoje vietoje kainuos nuo 15.000 XNUMX PLN.

Vestuvių užsienyje kaina priklauso nuo daugelio ingredientų, o pasiūlymas visada rengiamas atsižvelgiant į jaunų porų lūkesčius ir galimybes. Kainą daugiausia įtakoja:

 • kryptis ir bilietų kainos oras - kuo toliau nuo Lenkijos, tuo brangesnis - bet ne visada. Kartais didesnę lėktuvo bilieto kainą kompensuoja žemesnės paslaugų kainos vietoje
 • buvimo data ir trukmė - sezono metu pasiūlymai, žinoma, bus brangiausi; 14 dienų viešnagė bus brangesnė nei 7 dienų viešnagė
 • viešbučio ir maisto standartus - Įdomu tai, kad „viskas įskaičiuota“ pasiūlymai dažnai būna pigesni už tuos, kai jaunimas nusprendžia naudotis tik išoriniais restoranais
 • svečių skaičius - kai kurios jaunos poros eina tik dviese, kitos pasiima savo šeimą ir draugus
 • papildomos paslaugos pasirinko „Young“, pvz., SPA paketai, kelionės, kruizai, kirpykla, fotografas ir kt.

Norint įvertinti jūsų svajonių vestuvių kainą, mums reikės šiek tiek informacijos. Parašykite mums arba paskambinkite, ir mes parengsime pasiūlymą, pritaikytą jūsų galimybėms.

Nuomonės ir santykiai
nuo mūsų įžadų