Club Bentota **** - vestuvės Šri Lankoje


Mūsų klientai noriai renkasi Šri Lanką dėl išties atogrąžų klimato, safario ir vešlios augmenijos. Be to, tai yra kultūriškai įdomi vieta, ten galima grožėtis didžiųjų civilizacijų paminklais, įskaitant paveikslus ir rūmų griuvėsius ant nenaudojamo Sigiriya ugnikalnio. Šri Lankoje yra daugybė lankytinų vietų. Kartais tai būna kelionė kartu su Maldyvais.

Šri Lankoje mes siūlome surengti civilines vestuves. Ceremonijos, kurias organizavome, buvo gražios, spalvingos ir malonios.
Vestuvės Šri LankojeVaizdingoje iškyšulyje tarp vandenyno vandenų ir Bentota upės, maždaug 100 km į pietus nuo Kolombo ir 60 km nuo oro uosto, prie dviejų paplūdimių. Viena iš lankytinų vietų - neįprastos vietos dėka - kelionė laivu iki viešbučio.

įranga
Elegantiška pasveikinimo salė su registratūra, valiutos keitimu, bevieliu internetu, interneto kavine, suvenyrų ir juvelyrinių dirbinių parduotuvėmis, sodo restoranas su didele terasa, romantiškas upės restoranas (vietinės ir tarptautinės virtuvės patiekalai), baras „Terasa“ su lauko zona, skalbimo paslaugos.

Kambariai
146 elegantiški ir skoningai dekoruoti kambariai su vietinėmis dekoracijomis; oro kondicionierius, lubų ventiliatorius, vonios kambarys su dušo kabina ir plaukų džiovintuvu, seifas, palydovinius kanalus rodantis televizorius, mini šaldytuvas, telefonas, rašomasis stalas, terasa arba balkonas (vaizdas į vandenyną, upę arba sodą). 3 apgyvendinimo kategorijos: aukščiausios klasės vasarnamis, didesni prabangūs ir patogiausi liukso numeriai. Galimas šeimos kambarių užsakymas. Daugiausiai viena papildoma lova kambaryje, kai viename kambaryje apgyvendinami 4 žmonės, vaikas miega su tėvais.

Įlaipinimas
Viskas įskaičiuota: pusryčiai (07.30-10.00), pietūs (12.30-14.30) ir vakarienė (19.30-21.30) savitarnos pusryčių, popietės arbatos (16.00-17.00; kava / arbata, pyragas), vietinių gaiviųjų gėrimų ir likerio pavidalu. barai iš. 10.00 iki vidurnakčio.

Sportas ir pramogos
Baseinas su atvira terasa, teniso kortas (apšviestas vakarais), stalo tenisas, paplūdimio tinklinis, smiginis, biliardas, kriketas, vandens aerobika, vandens sportas paplūdimyje (vandens slidės, burlenčių sportas, nardymas ir kt.), Nardymo pamokos „Ypsylon“ nardymo centro instruktoriai, profesionalus ajurvedos centras (masažai, holistinės terapijos) ir „Cocospa“ (aromaterapija, grožio ir grožio procedūros). Šeštadieniais vyksta kruizai upėmis su vakariene ant baržos, taip pat galimos džiunglių ekskursijos ir ekskursijos. Vakarais 3 kartus per savaitę vyksta folkloro šou, tradicinė gyva muzika, paplūdimio vakarėlis ar diskoteka, animacijos ir pramoginės programos.

Vaikams
Dalis baseino, vaikiškos lovelės, maitinimo kėdės, žaidimų aikštelė, vaikų meniu.

VESTUVIŲ PAKUOTĖ:

Tai bus jūsų svajonių vestuvės: skleidžiamos palmės, mėlynas dangus, jūros garsas, paplūdimys, tropinių gėlių ir aliejinių lempų kvapas, egzotiškos dekoracijos, Šri Lankos pamergės, šokėjos tradiciniais spalvingais kostiumais, būgnininkai, dekoruoti dramblys, santuokos įžadas, o paskui romantiška kelionė laivu, vakarienė po žvaigždėtu dangumi, rožių žiedlapiai ant paklodžių ir naktys gražiame santuokos kambaryje. Visa tai - unikaliame viešbutyje, įsikūrusiame Aluthgamoje, iškyšulyje tarp vandenyno vandenų ir Bentotos upės, apsuptas atogrąžų augmenijos ir romantiškų peizažų.

Vestuvių paketą sudaro:

- Santuokos liudijimas

- Registracijos į vestuvių ceremoniją mokestis

- Apeigų vedėjo globa

- Dviejų sluoksnių pyragas

- gėlės ir vaisiai atvykus

- Vestuvių puokštė nuotakai

- sagos skylės puokštė jaunikiui

- Liudininkai (jei skrendate vienas)

- Pasiplaukiojimas

- šventinė vakarienė jaunavedžiams jų vestuvių dieną

- ceremonijos DVD - 24 nuotraukos su albumu (laukimo laikas mažiausiai 3 darbo dienos)

Už papildomą mokestį:

- tradicinis palaiminimas, kurį atlieka grupė Šri Lankos mergaičių, šokėjų ir būgnininkų

- Tradicinė vestuvių apranga jaunavedžiams

- Vestuvių šukavimas nuotakai

reikalavimai:

Reikalavimai ir dokumentai, kuriuos reikia pateikti norint susituokti Šri Lankoje:

- Gimimo liudijimo originalas ir kopija su prisiektu vertimu į anglų kalbą

- Šeimyninės padėties pažyma su prisiekusiu vertimu į anglų kalbą (išsiskyrusio / išsiskyrusio asmens atveju reikalingas skyrybų liudijimas su prisiekusiu vertimu į anglų kalbą, o našlė arba našlė turi pateikti išverstą sutuoktinio mirties liudijimą)

- patikrinimui skirtų pasų ir originalų kopijos

- Pora privalo būti vietoje ne mažiau kaip 5 darbo dienas iki vestuvių

- Visų dokumentų kopijos turi būti pateiktos likus ne mažiau kaip 30 dienų iki vestuvių datos

- Abu sutuoktiniai turi būti 18 metų ar vyresni

- Mūsų rengiamos ceremonijos yra pasaulietinės, tai yra pilietinės vestuvės

- Santuokos Šri Lankoje dokumentai pripažįstami Lenkijoje

- Grįžę jie turi būti pristatyti į atitinkamą metrikacijos skyrių

- Vestuvių ceremonijos nėra organizuojamos šeštadieniais, sekmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis

Viešbučio galerija.

Galerija. Jakubas ir Malwina, Anna ir Mariusz, ponia Katarzyna ir jos vyras, Marta ir Robertas vedė Šri Lankoje