„Berjaya Praslin Beach Resort ***“ - vestuvės Seišeliuose

Seišeliai pritraukia jaunavedžius smėlio paplūdimiais ir vešlia, nesugadinta augmenija, kurią galima pamatyti, be kita ko, Praslino nacionaliniame parke. Seišeliai taip pat yra malonumas narams, nes būtent ten randame didžiausią koralų atolą, o švarūs, šviesūs paplūdimiai yra puiki vieta vandens sportui ir poilsiui saulėje.

Seišeliuose galime organizuoti tiek civilines, tiek bažnytines vestuves. Tarp siūlomų vietų yra bažnyčia, paplūdimys ir atogrąžų miškų plotas.
Vestuvės SeišeliuoseGražus viešbutis, priklausantis garsiam Berjaya atostogų kurortų tinklui. Nepaisant trijų žvaigždučių kategorijos, tai garantuoja tinkamo lygio sąlygas. Žemi pastatai, žavi vieta, jauki atmosfera. Puikus sprendimas ekonomiškiems ir mažiau reikliems žmonėms.

vieta:
Rytinėje Praslino salos pakrantėje, tarp atogrąžų tankios augmenijos, visai šalia garsiojo Cote D'Or paplūdimio, netoli kitų viešbučių, restoranų ir vienintelio salos kazino. „Catcoco“ perkėlimas keltu iš Mahe į Prasliną ir po to automobiliu trunka apie pusantros ar dvi valandas (lėktuvu - ketvirtis valandos).

įranga:
Paviljonas su visą parą dirbančia registratūra su seifais ir poilsio zona, restoranas „Fregate“ (tarptautinė ir vietinė virtuvė) su lauko terasa (vaizdas į sodą ir baseiną), picerija, baras prie baseino, kokteilių baras, valiutos keitykla, suvenyrų ir kosmetikos parduotuvė, automobilių nuoma, skalbykla , kelionių biuras.

Kambariai:
79 įvairių standartų dviviečiai kambariai (galima pristatyti papildomas lovas). Jie visi yra kuklūs, tačiau skoningai įrengti, juose yra oro kondicionieriai, vonios kambariai su dušais, mini barai, kavos ir arbatos virimo aparatai, telefonai. Galima užsisakyti geresnį kambarį arba pusiau liukso numerį su svetaine.

Įlaipinimas:
BB: savitarnos pusryčiai.
HB: Pusryčiai ir vakarienė.

Sportas ir pramogos:
Baseinas su atvira terasa ir atskiru irkluojančiu baseinu, nardymo ir vandens sporto centras prie paplūdimio (nardymas, ekskursijos, baidarės, vandens dviračiai), teniso kortai, biliardas. Viešbutis organizuoja ekskursijas po džiungles ir keliones laivu. Vakarais - animacinė programa arba vietinių folkloro grupių pasirodymai

Vaikams:
Irkluojamas baseinas, vaikiškos lovelės, kėdės.

Viešbučio patogumai Berjaya Praslin Beach Resort viešbutyje:

oro kondicionierius, šeimoms su vaikais, lauko baseinas, netoli oro uostas, pajūrio kurortai, vaikų darželis, sportas, vandens sportas, tenisas, egzotiški pasiūlymai.

Vestuvių paketą sudaro:

- vestuvių vietos puošyba,

- pasveikinimo dovana,

- Vestuvinis tortas,

- putojančio vyno butelis,

- Vestuvių koordinatoriaus priežiūra Seišeliuose

- Mokėjimas už vestuves užsienyje

- formalumų atlikimas biuruose Seišeliuose

- Mokestis už santuokos liudijimą ir papildomą kopiją

- 2 liudytojai (jei atvykstate vienas)

- Kelionių organizatoriaus draudimas

- Pagrindinis kelionės draudimas
- Vestuvių, galiojančių Lenkijoje, formalumų atlikimas, įskaitant „Apostille“ ex officio Seišeliuose *

- Vestuvių liudijimo išsiuntimas po „Apostille“ jūsų nurodytu adresu

* Vestuvių liudijimas galios pagal Lenkijos įstatymai turėtų apie tai pranešti registracijos biurui gyvenamojoje vietoje ir užregistruoti.

Papildomos paslaugos:

- 2 aukštų vestuvinis tortas - 95 eurai

- šampanas - 168 eurai

- sagutės gėlė jaunikiui - 21 eurų

- puokštė nuotakai - 74 eurai

- ilgų gėlių puokštė nuotakai - 126 eurai

- 80 ceremonijos nuotraukų ir įrašų į 2 kompaktinius diskus - 289 eurai

- muzikinis akompanimentas - 158 eurai

- pusryčiai lovoje jauniesiems ir jaunikiui - 47 eurai.

Viešbučio galerija.