Vestuvės Mauricijuje: Aleksandra ir Kacperis

Aleksandro I Kacperio vestuvės Mauricijuje
{

Leisk man pradėti nuo prisipažinimo: mes įsimylėjome. Iki mirties!

Mus žavi ši sala, tai gražiausia vieta, kurioje buvome iki šiol.
Šios mažos salos įvairovė užburia. Raminanti ramybė, visi mėlynos ir žalios spalvos atspalviai, nuostabūs žmonės ... jie šilti, nuoširdūs, be galo atviri ir palaiko ryšį, nuo to momento, kai sustojo priešais viešbutį, kiekviename žingsnyje galėjai pajusti jų širdį.

Mauricijus yra nepakartojamas, tai buvo geriausias mūsų pasirinkimas ir jis nėra susijęs su baltu smėliu. Baltas smėlis yra daugelyje pasaulio vietų. Tai susiję su energija, kuri yra. Dėl ramybės, už gerą humorą, kuris beveik įsiurbiamas į šnerves kartu su švariu oru. Turkio spalvos vandenys, mėlynas dangus, gražūs, ilgi paplūdimiai, vanduo šiltas kaip sriuba ir saulė kiekvieną dieną.

Ceremonija yra pasaka, nėra jokio kito būdo ją apibūdinti. Profesionalus vestuvių koordinatorės ir labai malonios ponios Dorotos aptarnavimas. Viskas susagstyta, glostoma ir lepinama, kad ši diena mums būtų ypatinga. Graži puokštė, vainikas, skanus ir neįprastas pyragas, nuostabiai paruoštas kambarys po vestuvių, pilnas gėlių ir vonios, iki galo pripildytas šilto vandens ir rožių žiedlapių, galėtume be galo pasikeisti daugybe atrakcijų ir staigmenų .. Viešbutis „Lux Grand Gaube“ suteikė mums nuostabų poilsį, pasijutome ypatingi. Mes tikrai niekada nepamiršime savo vestuvių ir medaus mėnesio. Mes vis dar esame su savo mintimis ir vienas dalykas yra tikras, kad mes čia tikrai grįšime!

Norėtume padėkoti vestuvėms užsienyje ir „Victoria Travel“ už pagalbą organizuojant mūsų kelionę, tu nuostabi ❤

Sveikinimai

Nuomonės ir santykiai
nuo mūsų įžadų