Anos ir Tymo vestuvės Mauricijuje

Anos ir Tymo vestuvės Mauricijuje
{

Tai buvo puiku 🙂 Mūsų koordinatorė - Jennifer, yra savo profesijos meistrė ła Ji viską mums sutvarkė geriau, nei galėjome įsivaizduoti - ir visą laiką su šypsena veide cont Užkrečiama šypsena. Jos žodyne nebuvo frazės „neįmanoma“. Mėlynos gėlės, mėlynas ir baltas pyragas - jei tik detalės, bet visa tai reiškė, kad galutinis rezultatas pranoko drąsiausius mūsų lūkesčius. Tikrai Jennifer buvo bene stipriausia šios kelionės vieta.

Vertėja taip pat labai maloni ir supratinga. Ji efektyviai mus vedė per visus oficialius formalumus.

Fotografas atliko savo darbą. Nuotraukos puikios. Pristatytas į viešbutį praėjus 3 dienoms po vestuvių. Išreikškite tempą ir aukštą kokybę.

„Backlight Studio“ - žudynės. Gautas filmas yra sensacija su mumis 😉 Žiūrėdami visi džiaugiasi. Jo žiūrėti negalima tik vieną kartą. Ponai šiame 4 minučių filme puikiai parodė tą dieną mus lydėjusias emocijas. Drono kadrai yra nuostabūs, jie daro elektrifikuojantį įspūdį visiems, kurie juos mato. Be to, samczku priduria tai, kad mums pavyko įgyvendinti savo planą ir išlaikyti viską paslaptyje, net ir išvykimą į salą. Visi sužino apie mūsų verslą iš šio filmo.

Trumpai tariant - apreiškimas 😉 Labai ačiū už pagalbą 😉

P. S.

Pagarbiai ir dar kartą ačiū, kad padėjote įgyvendinti savo svajones 😉
„Kaip pasakoje“ - tokius žodžius dažniausiai taria mūsų draugai 😉

Nuomonės ir santykiai
nuo mūsų įžadų